Фіточай Бронхо-Мікс No1 від кашлю в пакетах по 1,5 г 20 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
Фіточай «Фітопродукт» Бронхо-Мікс рекомендується як засіб для лікування гострих і хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, для полегшення кашлю курців і як доповнення до комплексних схем лікування застудних захворювань, що супроводжуються кашлем.
Фіточай «Бронхо-Мікс» максимально ефективний у поєднанні з фітосіропами «Бронхо-Мікс» виробництва ТОВ НПЛ «Фітопродукт».
Склад
Коріння солодки, трава чебрецю та материнки, листя м'яти, шавлії та подорожника, квіти бузини та ромашки, плоди чорної смородини.
Властивості
Коріння солодки особливо ефективні під час лікування кашлю із затрудненим відходженням мокротиння, і тому знаходять широке застосування в схемах лікування простудних захворювань, що супроводжуються кашлем.
Листя м'яти та шавлії, а також чебрець і материнка містять ефірні олії, які мають антимікробну дію, стимулюють виділення мокротиння й полегшують її відходження.
Подорожник і бузина використовуються за сухого кашлю, позаяк мають відхаркувальну та протизапальну дію.
Плоди чорної смородини містять вітаміни й органічні кислоти, підвищують імунітет і вдосконалюють смакові якості фіточаю.
Квітки ромашки стимулюють секрецію мокротиння слизовою оболонкою бронхів, мають антимікробну дію та чинять слабкий спазмолітичний ефект.
Спосіб застосування
1-2 пакетики залити склянкою окропу, настояти 10-15 хвилин.
Пити, як чай, тричі на день до їди.
Основні | |
---|---|
Виробник | ФитоПродукт |
Вага | 1.5 г |
ЗАХВОРЮВАННЯ | ПРИ ЗАСТУДІ, ГРИПІ. |
- Ціна: 29 ₴